Mustafa Çinkılınç Kimdir? (KEZZAP KS)

Mustafa Çinkılınç Kimdir sorusu Sosyal Medyada binlerce kişi tarafından son zamanlarda sorulmaktadır. İnternet üzerinde birçok kişi tarafından bilinen KEZZAP KS Lakaplı Mustafa Çinkılınç'ı, Google Arama Trendlerine göre Her gün binlerce kişi araştırmaktadır. Bu makalemizde sizlere Mustafa Çinkılınç Kimdir? Nerelidir, Ne İş yapıyor ve Kaç yaşında olduğuna dair Biyografisini paylaşacağız.

Mustafa Çinkılınç Kimdir?

Sosyal Medyada KEZZAP KS Lakabı ile tanınan Mustafa Çinkılınç, Mersinde yaşamaktadır. Mersinde doğmuştur ve 20 Yaşındadır. Geçtiğimiz yıllarda YouTube'da çekmiş olduğu Yazılım, Eğitim, Finans, Oyun ve Alışveriş videoları ile Sosyal Medyada tanınmıştır. Ayrıca 2020 yılında Zula Oyun e-spor Turnuvalarına katılıp, Zula Canlı yayınları yapmıştır.

Günümüzde aktif olarak Bilgi, Finans, Haber, Yemek Tarifleri ve çeşitli kategorilerde toplamda 31 Tane web sitenin sahibidir. 2022 Eylül Ayında Google‘ın daveti üzerine İrlanda’ya gitmiş ve Google Emea Ödülünün Sahibi olmuştur. Sosyal Mecralarda Sosyal Medya Uzmanı, Yazar, Uygulama Geliştirici ve İş İnsanı olarak anılmaktadır.20 Yaşında olan başarılı girişimcinin Onlarca web sitesi bulunmaktadır. KEZZAP KS olarak tanınmaktadır fakat ismi birçok kişi tarafından bilinmemektedir.Mustafa Çinkılınç Nerelidir?

Mustafa Çinkılınç Mersinlidir.

Mustafa Çinkılınç Kaç Yaşında?

Mustafa Çinkılınç 20 Yaşındadır.Daha yeni Daha eski