SHIB (SHIBA INU) Coin Nedir? SHIBA Coin Nasıl Alınır? - Kripto Paralar

SHIB (SHIBA INU) Coin Nedir? SHIBA Coin Hangi Borsada Satılıyor? SHIBA Coin Güvenilir mi?

SHIBA, SHIBA INU, shıba ınu yorum, shıba ınu ne olacak, SHIB, shıb, shıba ınu, shıba, shıba coin, shıba yorum, shıba coın ne olur, shıba ne kadar, shıba kaç tl, shıba ınu nedir, shba ınu kaç tl, shıba ınu geleceği,


SHIBA INU Coin (SHIB) NEDİR?

"DOGE Killer" olarak isimlendirilen kripto para birimi, Doge'den sonra piyasaya sürülmüştür ve günümüzde gittikçe daha da popüler hale gelmektedir. Aynı Bitcoin gibi fakat değeri düşük bir (alt coin) Kripto Para birimidir.

Çok eski zamanda çok özel bir köpek varmış. O köpek bir shiba inu'ydu ve bu köpek tüm dünyada milyonlarca insana ve yatırımcılara üzerinde köpeğin resmi olan kripto para yatırmaları için fikir vermiş oldu.


SHIB'İN Kurucusu Kimdir?

SHIBA INU, Geçtiğimiz 2020 Yılının Haziran ayında "Ryoshi" lakaplı anonim kişi tarafınca yaratılan herhangi bir resmi merkezi veya resmi kuruluşu olmayan kripto para birimidir.


Ekiplerinin SHIBA INU'yu yapmasının üç nedeni varmış:

"From scratch, reset : Sıfırdan başladık, sıfırla."

"The brilliant minds behind the Shib have never collaborated before : Shib'in arkasındaki parlak beyinler daha önce hiç işbirliği yapmamıştı."

"We love Shiba Inu Dogs : Shiba Inu Köpeklerini seviyoruz."


SHIBA INU Güvenilir mi?

Her ne kadar Shıba'yı tüm dünyada uzmanlar, yatırımcılar ve normal kişiler alsa da herhangi bir resmi bankaya veya resmi kuruluşa bağlı olmadığı için güvenilir diyemeyiz fakat şu ana kadar Shıba'dan dolandırılan kişiye rastlanmamıştır.

( Lütfen SHIBA almış olduğunuz borsaya dikkat ediniz. Shıba'dan dolandırılmazsınız fakat SHIBA INU satın almış olduğunuz borsa bilinen ve güvenilir bir yer değilse dolandırılma ihtimaliniz çok yüksek.
SHIBA INU Nereden Satın Alabilirim? Bitcoin Satın al,

SHIBA INU ve diğer alt coinleri satan birçok Türk borsası ve yabancı borsa vardır.  Bu borsaların içerisinde;

 • Binance
 • Huobi
 • Gate
 • Uniswap
 • OKEx

ve bunun gibi onlarca hatta yüzlerce kripto para borsası vardır. Yukarıda verilen borsalar bilinen borsalar ve kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir.


Hangi Kripto Para Borsasından Bitcoin Almalıyım? Hangi Borsa Daha iyi?

Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte; Dünyanın en iyi Bitcoin alabileceğimiz güvenilir site Binance'dir. Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Binance, 2017 yılından günümüze kadar hizmet vermekte. Para yatırma ve çekme ücretlerinde ücret alınmıyor yani tamamen ücretsiz, Bedava bir şekilde TRY Yükleyebilirsiniz.

Binance'ye kayıt olmak isterseniz buradan gidebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra istediğiniz kripto para alım satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


En Az Kaç TL'lik Kripto Para alabilirim? En az ne kadar Kripto Para alabilirim?

Herkesin merak etmiş olduğu en az ne kadar kripto para alınır sorusu birçok kişiyi merakta bırakmış durumda. Tabii ki bu birçok borsaya göre değişebiliyor fakat birçok kripto para borsasında cüzdana en az yüklenebilecek para miktarı 10 TL dir. Tekrardan tüm kripto para borsalarında değişiklik gösterebileceğini hatırlatmakta yarar var.
Kripto Para alım satım için anlaşmalı bankalar hangileridir?

Birçok kişilerin araştırmış olduğu hangi bankaları kripto para alışverişim için kullanabilirim? sorusunun yanıtını da verelim;

 • İş Bankası,
 • Akbank,
 • Garanti Bankası,
 • Ziraat Bankası,
 • Denizbank,
 • Fibabanka,
 • Vakıfbank,
 • Yapı ve Kredi Bankası,
 • Papara,

Yukarıda kripto almak için anlaşmalı bankaları sizlere verdik fakat alacağınız borsada bazı anlaşmalı bankalar geçerli olmayabilir tam aksine diğer bankalar da geçerli olabilir. Fakat genel olarak sizlere yukarıda önermiş olduğum binance'da hepsi geçerlidir. ( Yatırım tavsiyesi değildir )


Yukarıdaki yazımızda ve sitemizde yazılan herhangi bir yazı yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen bilgi ve eğitim verilme amacı için yazılmış olup herhangi bir zararınızdan tamamı ile siz sorumlusunuz. Lütfen bunun bilincinde olarak yazımızdan sonra yatırımınızı ona göre yapınız. Herkese kolaylıklar dileriz.

Bu tarz Finans ile ilgili konulara göz atmak isterseniz Mutlak Bilgiler sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Dolar ve Euro Kategorilerine göz atabilirsiniz.

Kezzap ks Sitemize, Yemek Tarifi Sitemize, Eğitim Sitemize, Bilgi Sitemize, Haber Sitemize göz atmayı unutmayınız.

Daha yeni Daha eski